+48 503 455 565

SPEŁNIAMY TWOJE MARZENIA O PRZYTULNYM I ZDROWYM DOMU...

Sanitarne

 

Niezwykle ważnym elementem każdego mieszkania, czy lokalu użytkowego są instalacje sanitarne – wod/kan, dlatego odnajdziecie je Państwo w ofercie naszej firmy.

Wiemy, co dla każdego klienta jest ważne, wręcz niezbędne, co da mu komfort.

Nie ważne czy budujesz nowy dom, czy też lokal przeznaczony dla siedziby firmy, instalacje sanitarne które Tobie chcemy zaproponować, na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Instalacje sanitarne które Tobie proponujemy, są robione w nowoczesnych technologiach, z doskonałej jakości materiałów, przez co zwiększają komfort użytkowania.

Nie ma w tym niczego zaskakującego wszak każda instalacja sanitarna ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności i powoduje, że czujemy się komfortowo.

Powszechnie panuje przekonanie, że instalacja sanitarna a szczególnie wod/kan,  to jedna z najważniejszych instalacji, ponieważ dla każdego człowieka ważna jest woda i higiena.

Budowa instalacji sanitarnych

 

Wszelkie instalacje sanitarne, które proponujemy są stworzone z wysokiej jakości surowców oraz dobrane do odpowiednich celów.

Oferta, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy jest nader rozległa i różnorodna, co sprawia, że wciąż poszerza się grono naszych zadowolonych klientów.

Mówiąc o instalacji sanitarnej należy mieć na uwadze, iż jest to zespół instalacji budowlanych, które rozmieszczone są nie tylko w wewnętrznych częściach budynku, ale także i na zewnątrz. Na ogół dotyczą one takich mediów jak woda, gaz, powietrze.

W skład instalacji w naszej ofercie wchodzą:

  • Instalacje wodne, służące do korzystania z wody zimnej i ciepłej
  • Instalacje pomp ciepła tylko do ciepłej wody użytkowej
  • Instalacje kanalizacyjne wykorzystywane głównie do wody deszczowej i sanitarnej
  • Instalacje przydomowych oczyszczalni
  • Instalacje centralnego odkurzania
  • Instalacje wentylacji i klimatyzacji

Jak więc łatwo można zauważyć proponujemy wszechstronne wyposażenie każdego budynku mieszkalnego, który dzięki naszym usługom na pewno stanie się dla lokatorów wygodny oraz w pełni funkcjonalny.