+48 503 455 565

SPEŁNIAMY TWOJE MARZENIA O PRZYTULNYM I ZDROWYM DOMU...

Pompa Ciepła

W ofercie naszej firmy znajdą państwo wiele produktów przyjaznych środowisku. Stawiamy na naturalne rozwiązania, które nie ingerują w środowisko naturalne.

Dlatego możemy państwu zaoferować profesjonalne pompy ciepła o charakterze grzewczym. Posiadamy doświadczenie i wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do montażu pomp ciepła bardzo znanych firm, takich jak: Stiebel Eltron, Daikin Altherma i Nibe-Biawar.

Świadczy to o wysokiej jakości naszych pomp, które są wytrzymałe i bardzo solidne. Nasze pompy ciepła są bardzo popularne i cieszą się stosowną renomą na rynku tej branży.

Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i wprowadzać w życie coraz to nowe pomysły.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju pompy ciepła, a w tym także pompy posiadające specjalne zbiorniki, które służą tylko do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Do czego służą pompy ciepła?

Oferowane przez nas pompy ciepła służą do pozyskiwania energii pochodzącej z naturalnych źródeł ciepła, z ziemi, powietrza i wody, do celów grzewczych, ale również chłodzących.

Pompy ciepła mogą służyć do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, ogrzewania wody użytkowej jak i do chłodzenia pomieszczeń upalną porą.

Pompy ciepła można zamontować w każdym domu, niezależnie od tego czy jest nowy czy stoi już dobrych kilkadziesiąt lat.

Pompy ciepła to bardzo nowoczesna forma ogrzewania pomieszczeń, jest w pełni bezpieczna i komfortowa.

Jej praca jest niezwykle cicha i subtelna, a sama pompa ciepła nie szpeci swojego otoczenia, wręcz przeciwnie może stanowić jego ozdobę.

Przy jej działaniu nie ulatnia się tlenek, ani dwutlenek węgla, więc nie ma żadnego ryzyka zaczadzenia. Nie potrzebuje komina dlatego może być zamontowana w każdym miejscu, gdzie jest możliwość podłączenia jej do prądu.

Korzyści z posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Mają niezmiernie wiele zalet i dobrych stron, dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na ich montaż we własnym domu. W ten sposób mogą z nich czerpać korzyści.

  • Przede wszystkim pompy ciepła są bezpieczne dla środowiska naturalnego, zgodnie z nim współgrają, co dla wielu ludzi ceniących sobie ekologiczny tryb życia, jest najistotniejszą zaletą.
  • Ponadto takie pompy gwarantują wielką oszczędność energii, szczególnie, jeśli porówna się je do tradycyjnych źródeł pozyskiwania i czerpania energii.
  • Kolejną bardzo ważną ich zaletą jest niski koszt eksploatacji, nie wymaga on zbytnich nakładów finansowych.
  • Po jakimś czasie można śmiało liczyć na zyskowny zwrot całej inwestycji i środków finansowych w pompę ciepła zainwestowanych.
  • Zakup pompy ciepła pozwala całkowicie uniezależnić się od często narzucanych zewnętrznych dostawców energii cieplnej lub gazu.
  • Urządzenia tego typu nie wymagają częstych przeglądów technicznych ani konserwacji, co pozwala także zaoszczędzić sobie trosk, czasu i pieniędzy.
  • Pompy ciepła gwarantują pełne bezpieczeństwo, ponieważ w przypadku takiej formy ogrzewania, nie ma się do czynienia z otwartym ogniem czy gazem. Nie ma, więc ryzyka wybuchu czy ulatniania się gazu.

Galeria

Przejdź do galerii