+48 503 455 565

SPEŁNIAMY TWOJE MARZENIA O PRZYTULNYM I ZDROWYM DOMU...

Grzewcze

Instalacje grzewcze

 

W każdym budynku, czy mieszkaniu ogrywają ważną rolę, albowiem dzięki nim mamy do czynienia z przyjemnym ciepłem, które pozwala każdemu lokatorowi czuć się w pełni komfortowo.

Ciepło, jakie jest przekazywane przez instalacje grzewcze sprawia, że bez względu na warunki pogodowe, w naszym mieszkaniu, biurze czy lokalu zawsze będzie przytulnie.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się montowaniem instalacji grzewczych, dlatego możemy mówić o sporym doświadczeniu, które wykorzystujemy w praktyce a to sprawia, że zawsze spotykamy się z pozytywną opinią klientów.

Obecnie w naszej ofercie znajdziesz wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, zaś wśród nich największym uznaniem cieszą się instalacje grzejnikowe oraz podłogowe.

Tradycyjne instalacje grzejnikowe

Obecnie na terenie Polski dużym powodzeniem cieszą się  instalacje, c.o. których praca polega na przekazywaniu ciepła za pomocą grzejników.

Instalacja ta, znajduje się w ofercie naszej firmy, moc grzejników które instalujemy w budynkach w dużej mierze jest uzależniona od temperatury wody zasilającej a także od strat ciepła, spowodowanych przez okna, drzwi, wentylację, podłogę i ściany.

Nowoczesne grzejniki, które oferujemy naszym klientom cechują się małą pojemnością wodną a dodatkowo są łączone rurkami posiadającymi niewielkie średnice.

W takich instalacjach grzewczych jest stosunkowo mało wody, dlatego możliwe staje się szybkie nagrzanie każdego pomieszczenia.

Dodatkowym atutem, jakim wyróżniają się tradycyjne instalacje grzewcze jest także ich bardzo łatwy montaż, a także relatywnie niska cena.

Ogrzewanie podłogowe

 

W ofercie naszej firmy, obok tradycyjnego ogrzewania odnajdziecie Państwo także nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Współcześnie to właśnie ten rodzaj ogrzewania staje się bardzo popularny, albowiem jest innowacyjny, a przede wszystkim sprawia, że podłoga daje nam przyjemne ciepło, przez co nawet w zimie możemy chodzić po niej boso.

Niewątpliwą zaletą proponowanego przez nas ogrzewania podłogowego jest możliwość użycia czynnika grzewczego o dużo niższej temperaturze, co sprawia, że można użyć tutaj dwóch głównych źródeł niskotemperaturowych, zarówno pomp ciepła jak i kotłów kondensacyjnych.

Dużą zaletą jest także fakt, że ten typ ogrzewania nie zajmuje w naszym lokalu przestrzeni i nie ogranicza możliwości umeblowania, a także ciepło zawsze jest równomiernie rozprowadzone.

Nie można także zaprzeczyć faktom, że ten typ instalacji grzewczej świetnie nadaje się do wysokich pomieszczeń, ciepło bowiem promieniuje od posadzki i nie jest bezpośrednio kumulowane pod sufitem.

Co więcej ogrzewanie to jest ekonomiczne, dlatego nie naraża nas na zbyt duże wydatki, zwłaszcza w okresie zimowym?

Galeria

Przejdź do galerii